Jste opravdu šťastní? přehled

Jste opravdu šťastní?
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52202/jste-opravdu-stastni-52202.jpg 4 5 5

Kdo z nás by nechtěl prožít šťastný život. Netrápit se, nemít obavy, nezlobit se, neomezovat se, neustupovat Dnes a denně o něco usilujeme, pachtíme se, vztekáme, dohadujeme, vedeme žabomyší války s okolím i sami se sebou a mnohdy z tak malicherných důvodů, že se tomu později nestačíme divit Chvíle, kdy se cítíme opravdu šťastní, můžeme počítat na prstech. Ano, máme smůlu. Mohou za to jiní a další a další důvody si vymýšlíme, jen abychom nemuseli pátrat sami v sobě a pokoušet se věci aktivně změnit. A přesto dosáhnout štěstí a spokojenosti není vůbec nic složitého. Chce to jen uvědomit si deset základních kroků. Otevřete knihu, přečtěte si náš uspořádaný logický návod, přemýšlejte, zkoušejte Hodně štěstí na cestě ke štěstí!... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Metafora

Are you happy now? , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jste opravdu šťastní?. Přihlašte se a napište ho.

Danafantom
04.08.2012 2 z 5

Pro mě byla tato knížka řadou nestravitelných pouček, některé byly zajímavé, s některými jsem nesouhlasila, ale nějak mě spíš udolaly než učinily šťastnější.

L.u.c.i.e1986
31.08.2011 5 z 5

Nevěděla jsem, co od této knihy čekat, ale po jejím přečtení se mi život zdá krásnější :) Děkuji této spisovatelce - paní Barbaře Bergerové - za skvělou učebnici štěstí :) Již mám koupeny další její knihy, které se chystám číst a přečtu si také určitě něco od jejího syna. Vřele doporučuji tuto knihu! Moc mi pomohla :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jste opravdu šťastní? v seznamech

2004  76%Cesta k vnitřní síle
2008  80%Duchovní cesta
2007  87%Deset duchovních zákonů a síla mysli
2008  76%Jste opravdu šťastní?
2017  73%Následuj svůj vnitřní kompas