Nekromant Johannes Cabal přehled

Nekromant Johannes Cabal https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120162/bmid_johannes-cabal-nekromant-johannes-c-K8O-120162.jpg 4 145 145

Johannes Cabal série

1. díl

Johannes Cabal je brilantní vědec, který před lety upsal duši Ďáblu, aby si osvojil umění nekromancie. Bohužel pro něj se záhy ukázalo, že duše je k jeho výzkumu potřebná – a tak pro ni sestoupil až do ohnivých jam pekelných. Znuděný Lucifer mu pak navrhne sázku: pokud mu Johannes do roka a do dne nepřinese sto duší, přijde o život a zůstane zatracený navždy. A aby byla sázka ještě zajímavější, Satan mu k tomuto účelu zapůjčí kočovný karneval. -- zdroj: legie.info --... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , CooBoo

Johannes Cabal the Necromancer , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nekromant Johannes Cabal. Přihlašte se a napište ho.

Thalin
11.08.2023 3 z 5

Začátek mě opravdu bavil a lehce se mi kniha četla. Ale pak to pro mě dějově ztratilo tempo a místy jsem se docela nudila. Ze začátku mě u toho asi nejvíc držel humor, třeba ta část v pekle a jak se Cabal dohaduje s Luciferem byla skvělá. Ale jak potom putuje s karnevalem, tak humor ubyde a děj se trošku táhne.

Mrshodan
11.02.2023 4 z 5

Opravdu se nejedná o horor. Spíš, jak níže moc pěkně píše tanuki - zanícený vědec se může ve svém zanícení pořádně zvrhnout.
Johannes není příjemná osoba. Ale jeho střety s dalšími postavami byly plné jadrného humoru. A mě ten humor sednul. I ten příběh.

vodovodnice
30.04.2022 3 z 5

Na knížku jsem se těšila, po přečtení recenzí a když se konečně dostala na tuto knížku řada, četla se hezky, ale přišla mi taková průměrná. Horor jsem tam hledala marně :-( .
Přišlo mi to jako pohádka pro náctileté, chtěla jsem zkusit něco co běžně nečtu a tahle knížka mi nesedla.
Není špatná, čte se dobře, je tam zajímavý děj, ale nějak to pro mne byla nuda.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nekromant Johannes Cabal v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

prvotina humor duše Lucifer nekromancie vrány karnevaly

Autorovy knížky

2012  78%Nekromant Johannes Cabal