Jirka postrach rodiny přehled

Jirka postrach rodiny https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285548/jirka-postrach-rodiny-PHF-285548.jpg 5 105 105

V úplně obyčejném anglickém městečku, v úplně obyčejném domě bydlí úplně obyčejná rodina a v ní na první pohled obyčejný kluk - jedenáctiletý Jirka. Ovšem jenom na první pohled. Pro rodiče a sourozence je to postrach. Když dojde k nějakému maléru, je v tom vždycky Jirka. A přitom má Jirka pokaždé jen ty nejlepší úmysly. To osud, který Jirku často zaskakuje a ukazuje mu spíš svou odvrácenou tvář, ho přivádí do podivných situací a on s ním bojuje nerovný boj. Jirka, nevysychající studnice nápadů, si něco naplánuje, ale hra se mu vymkne z rukou, události se začnou řítit příliš rychle a nezadržitelně jiným směrem, než by měly. Ale za to už Jirka nemůže a svět kolem něho ho nechce pochopit, a tak nemá to sympatické zlobidlo lehký život...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jirka postrach rodiny. Přihlašte se a napište ho.

Vendula897
03.09.2023 5 z 5

Jako školou povinná jsem tuhle knihu četla nesčíslněkrát. Moji kluci touto knihou začínali každoročně prázdniny u dědy a babičky...a já po letech knihu vytáhla z útrob staré inihovny a při letním víkendu u rodičů znovu propadala do záchvatů smíchu. Naprosto geniální odpočinkové čtení, doporučuji jakékoli věkové hranici, v této knize se rozhodně nudit nebudete.

ArwenAragorn
11.02.2023 5 z 5

90%

Skvělé povídky. Hodně jsem se nasmála a to už dávno nejsem dítě.
Doporučuji!

jaroiva
11.02.2023 5 z 5

Je to zábavné i v dávno dospělém věku.
Příjemná oddechová četba.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jirka postrach rodiny v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x