Ježišu, zachráň ma! přehled

Ježišu, zachráň ma!
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487283/bmid_jezisu-zachran-ma-wHG-487283.jpeg 5 1 1

S komentárom k mocnému úkonu odovzdanosti pátra Dolinda Ruotola Ježišu, ty sa postaraj! Dôvera v Božie milosrdenstvo a starostlivosť sprevádzala celý život Kristovho apoštola a mučeníka kňazstva Dolinda Ruotola. Dolindo Ruotol bol už odmalička skúšaný, prenasledovaný a vystavovaný rôznym bolestiam a súženiam, no aj napriek nim stále vravel vetu: „Ježišu, zachráň ma!" Boh si tohto talianskeho rímskokatolíckeho kňaza a rehoľníka použil, aby udelil skrze neho svetu mnohé milosti. Kniha od Joanny Bątkiewicz-Brożekovej chce tieto Božie milosti sprostredkovať ďalej a prinášať Božiu lásku do sŕdc všetkých čitateľov. Odkaz života Dolinda Ruotola: „Bezhranične dôveruj Bohu v každej okolnosti svojho života,“ je obsiahnutý v každej modlitbe a pobožnosti, ktorú obsahuje táto kniha. Pozývame aj vás začítať sa do tejto knihy, aby ste aj vy spolu s pátrom Dolindom Rutolom vraveli: "Ježišu, dôverujem ti, ty sa postaraj!"... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , ZAEX

Jezu, ratuj! , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ježišu, zachráň ma!. Přihlašte se a napište ho.

archandelka
28.01.2022 5 z 5

"Duša, ktorá patrí Bohu, sa nikdy nevzdáva, pretože dúfa v Ježišovu lásku. Kto je na začiatku cesty, trápi sa, ale kto pozná Božiu dobrotu a zakúsil ju, všetko mu odovzdáva: Ježišu, môj Bože, ty sa postaraj! Nie vždy zvíťazíš. Ale ak po tom túžiš, vtedy sa aj porážka stane krokom k víťazstvu. Pretože porážka ťa ponižuje, vedie ku dnu. Sú veci, ciele, ktoré dosiahneš len na ceste mnohých vnútorných ponížení a pokorení. Ony pripravujú tvoju dušu na prijatie Božej milosti."

Dolinda Ruotola miluju od chvíle, kdy se mi do ruky dostala novéna odevzdanosti a upřímně se velmi těším pokaždé, když vyjde jakákoliv kniha o něm. Tento krásný a hluboce pokorný kněz, který si v životě mnoho vytrpěl, je spolu se svatou Faustýnou obrovským, a bohužel stále nedoceněným, prorokem této doby. Tentokrát je obsah více úvahou autorky ovšem proložený myšlenkami a modlitbami pátera Dolinda. A musím uznat, že Joanna Bątkiewicz-Brożek odvedla i v tomto případě skvělou práci a její úvahy nad texty pátera Dolinda jsou pokladem a pohlazením.
Ježišu, ty sa postaraj!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ježišu, zachráň ma! v seznamech