Ledová kletba přehled

Ledová kletba
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134997/ledova-kletba-134997.gif 4 180 180

Jeremy Logan série

Aljašská federální rezervace. Tři sta kilometrů od severního polárního kruhu, jedno z nejodlehlejších míst na Zemi. Pro skupinu vědců sponzorovaných velkým mediálním konsorciem však expedice do této lokality představuje životní příležitost studovat následky globálního oteplování. Výprava narazí na ledovcovou jeskyni, kde vědci učiní úžasný objev: dávné zvíře uvězněné v ledu. Zdá se, že se jedná o jakousi obří kočkovitou šelmu, možná o šavlozubého tygra. Jakmile nález oznámí svým mecenášům, mediální společnost začne plánovat velkolepou televizní show: vyříznutí zvířete z ledu a jeho odhalení v přímém přenosu. Vědci nedbají na varování místních eskymáků (ignorují i domorodou pověst předpovídající záhubu každému, kdo vyruší toto bájné stvoření z klidu) a dospějí k ještě jednomu hrozivému zjištění: nejde o kočku, ale o starodávný zabijácký stroj, který navíc možná není mrtvý. zdroj: www.legie.info ... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , BB art

Terminal Freeze , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ledová kletba. Přihlašte se a napište ho.

raphelia
19.02.2024 3 z 5

Čtivá kniha plná zajímavých informací, s gradujícím dějem, ale - nějak ve mně nedokázala vzbudit emoce, vč. těšení se na pokračování ve čtení či dohadů, jak se asi bude děj vyvíjet. Takové čtení na dovolenou, řekla bych.

Dalgiona
17.01.2024 5 z 5

Opět kniha, jejíž napětí děje graduje tak, že nelze knihu odložit, ale musí se přečíst i když místy hodně připomíná film Věc, je přece jiná. Kdo má rád napětí, stojí to za to i když pozor, kdo rád horory, tak to pro vás bude jak romantická kniha.

Luigi1
04.09.2023 5 z 5

Tak tohle byla napínavá četba která se velice dobře četla

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ledová kletba v seznamech

v Právě čtených3x