Jednoho dne v Londýně přehled

Jednoho dne v Londýně https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504950/bmid_jednoho-dne-v-londyne-EHZ-504950.png 4 17 17

Cora je vdova, která žije se svými dospívajícími dětmi na okraji Londýna. Samotářský Jacob bydlí sám na opačném konci města, rád čte knihy a pozoruje lidi. Ty dva spojuje pouze trasa metra Central Line, po které jezdí denně do práce. Nejspíš už se tu minuli tisíckrát, aniž by o sobě věděli. Až jednoho dne se jejich cesty skutečně protnou. Je Cora po smrti manžela schopna zahořet láskou k Jacobovi? A pomůže mu překonat jeho velké životní trauma?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Central Line , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jednoho dne v Londýně. Přihlašte se a napište ho.

Kanimůra2
11.03.2024 4 z 5

Asi do 2/3 se mi kniha hodně líbila. Opravdu hodně.
A pak to najednou sklouzlo do divný načervenalý knihovny. Nejvíc mě naštvala dcera, která se přes noc stala téměř svatou...vlastně mě naštvali všichni hrdinové. Stal se z toho až moc pohádkový příběh

aNGie5
19.09.2023 5 z 5

"Generál" má pravdu, oddechovku nečekejte, je to dramatický příběh, ale dobře napsaný, a máte na co se těšit :)

anovy64
24.03.2023 5 z 5

Podle obálky a anotace jsem čekala, že budu číst nenáročnou oddechovku, ale ve skutečnosti se jednalo o příběh, ve kterém si jednotlivé postavy prožívají svá trápení a traumata, s kterými se vyrovnávají každý podle svého. Láska je však podstatná, kniha se čte pěkně. I když větší věkové rozdíly nejsou podle mého gusta, trochu mi to kazilo celkový dojem z příběhu, ale proč ne.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jednoho dne v Londýně v seznamech

Saskia Sarginson