Jedině Tereza přehled

Jedině Tereza
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383584/mid_jedine-tereza-WEs-383584.png 4 59 59

Tereza Petra zaujala přesto, že ji poprvé potkal jako barmanku v nevalném nočním podniku. Netušil, že její skutečná profese je jiná. Ačkoliv se mu zdálo, že také ona vnímá to zneklidňující pouto mezi nimi, a svěřil jí leccos ze svého života, zůstávala vůči němu uzavřená. Po čase ji potkává znovu. To už je z něj zasnoubený muž, který se chystá založit rodinu a postavit dům. Hezká, vzdělaná a kultivovaná Edita se jeví jako dokonalá partnerka. I jeho rodina ji má ráda a stanovení termínu svatby je tedy otázkou krátkého času. Tak proč se do jeho mysli stále častěji vtírá obraz Tereziných očí plných tajemného smutku?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jedině Tereza. Přihlašte se a napište ho.

zaranda
29.11.2020

Že si hlavní hrdinky Táni Kubátové sebou nesou do života různá traumata, na jejichž překonávání je pak vystavěn celý příběh, to je klasika. Ale tady mi to přišlo už přehnané a na můj vkus příliš melodramatické.

Terezka05
03.10.2020 2 z 5

Kniha byla čtivá, ale děj mi připadal zbytečně uspěchaný. Určitě Terezin příběh byl zajímavý a napínavý.

Ála1968
22.08.2020 3 z 5

Bylo to hezké,taková jednohubka na odpoledne.Začátek byl super,konec už trochu drhnul, jako celek to bylo fajn.Ale myslím,že to není kniha ke které se vrátím.Přečetla jsem ji,ale druhý den ve mě z ní nic nezůstalo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jedině Tereza v seznamech

Táňa Kubátová