Jeden z nás klame přehled

Jeden z nás klame https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/351988/bmid_jeden-z-nas-klame-QeZ-351988.jpg 4 1055 1055

Jeden z nás lže série

V jedno popoludnie sa piati stredoškoláci, ktorých na prvý pohľad nič nespája, ocitnú po škole, hoci nič zlé nespravili – vraj. Vzorná študentka Bronwyn, ktorá nikdy neporušila žiadne pravidlo, bejzbalová hviezda Cooper, ktorá vie len to, čo sa deje na ihrisku, krásavica a „typická“ blondína Addy, ktorá sa snaží zatajiť trhliny vo svojom živote, darebák Nate, ktorého od kriminálu delí azda len krôčik, a outsider Simon, autor počítačovej aplikácie, na ktorej si študenti strednej školy Bayview High môžu prečítať bulvárne klebety o svojich spolužiakoch. Všetci sa dobre bavia, okrem samotných aktérov. Práve na druhý deň Simon plánoval zverejniť na nete ďalšie pikantné historky. Už to však nestihne, pretože v škole náhle zomrel. Podľa vyšetrovateľov jeho smrť nebola nehoda. A zrazu sú všetci štyria podozriví z jeho vraždy... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Yoli (SK)

One of Us Is Lying , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeden z nás klame. Přihlašte se a napište ho.

monushka
29.04.2024 3 z 5

Má dcera hodně vychvalovala seriál na Netflixu. Tak jsem si půjčila v knihovně knihu, abych si jí nejprve přečetla, než se kouknu na seriál. No, je hodně poznat, že cílovou skupinou čtenářů jsou mladí dospívající, ne já stárnoucí žena. Líbilo se mi střídání vypravěčů, které příběh samotný oživuje. Jinak je celkově dějová linka taková nijaká. Ale i tak se na seriál podívám, abych měla srovnání.

lejera
09.03.2024 4 z 5

Tak tuhle knihu jsem si opravdu užila. Kniha se četla svižně, udržovala čtenáře v napětí. Čtyřku hlavních postav jsem si poměrně rychle zamilovala. Jen čtenář, který nad příběhem přemýšlí najde jeden očividný nesmysl a pojme podezření již na začátku, za mě to nesnižovalo kvalitu knihy, naopak mě to nutilo více si všímat drobností.

marekB78
28.02.2024 4 z 5

Celkem slušná detektivka pro mladé. Možná by mě zaujala víc, kdybych neviděl seriál :)

Knižní novinky (11. týden)

13.03.2022

Knihománie odstartovala...

27.10.2017

64 knižních novinek (9. - 23. října)

09.10.2017

Podvádění není chyba, ale volba.

Když se vám stane něco takového, zjistíte, kdo jsou vaši opravdoví přátelé. Jak se ukázalo, já žádné nemám, ale jsem ráda, že Cooper ano.

Kniha Jeden z nás klame v seznamech

v Právě čtených24x
v Přečtených1 374x