Je to vo hviezdach přehled

Je to vo hviezdach
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428993/bmid_je-to-vo-hviezdach-MPS-428993.jpg 4 39 39

Keď sa kamaráti z detstva Justine (skeptická racionalistka narodená v znamení Strelca) a Nick (zasnený Vodnár, ktorý verí horoskopom) po mnohých rokoch opäť stretnú, mohla by z toho byť veľká láska. Aspoň Justine to tak cíti. Keďže sa však Nick tomto smere nijako neprejavuje a navyše má priateľku, rozhodne sa Justine pomôcť osudu po svojom – upraví horoskopy v časopise, v ktorom pracuje, tak aby cez ne Nickovi ukázala, ktorá žena je preňho tá správna. Nick však nie je jediný Vodnár, ktorý sa riadi tým, čo je napísané vo hviezdach... Pôvabný romantický príbeh o priateľstve, osude a o veľkých rozhodnutiach, ktoré zásadne menia dráhy našich životov.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Lindeni

Star-Crossed , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Je to vo hviezdach. Přihlašte se a napište ho.

E.T.007
25.11.2023 2 z 5

Čakala som milú romantiku a vtipné situácie, no bolo to hrozne rozťahané a dosť suché.

Kristy.Seb
07.08.2023 3 z 5

O radu stojíš jen tehdy, když se shoduje s tím, co stejně chceš udělat.

My ženy se vzmužit nepotřebujeme. Jsme dost silné i tak.

Pro většinu lidí je skutečný život jedním dlouhým ústupkem, nekonečnou řadou kompromisů mezi tím, co je ideální, a tím, co je dosažitelné.

Do knihy se mi nedařilo začíst. Spousta příběhu které se vztahovaly k horoskopům, mě strašně mátla. Škoda.

Ewwe
17.02.2022 3 z 5

Hvězdy, to je moje láska. Na knihu jsem se těšila, ale upřímně, nic extra nenabídla. Strašně mi vadilo, jak je v knize x příběhů. Ač jsou všechny vždycky uzavřené, takže žádný otevřený konec, tak stejně to pro mne byl takový rušivý element. Na takové to pohodové čtení je to ale fajn.

Knižní novinky (5. týden)

26.01.2020

Knižní novinky (47. týden)

17.11.2019

Knižní novinky (44. týden)

27.10.2019

Kniha Je to vo hviezdach v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x