Je to na tobě přehled

Je to na tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432074/bmid_je-to-na-tobe-FQo-432074.jpg 4 49 49

Les tolik zkrásněl, ztemněl teď, já ale slíbil, musím jet Evu všichni milují. Když je její tělo nalezeno v lesích, každý si klade jen jedinou otázku: kdo to mohl udělat? Musel to být Luke, její přítel. Měl motiv, příležitost, a dokonce i policie už se o něj v minulosti zajímala. I přesto, že je obrázek neúplný, vše do sebe zapadá. Postupem času ale vyplouvají na povrch další stopy, které celou záležitost mění. Kdo je tedy vinen? Je na vás, komu uvěříte Kniha odráží předsudky společnosti k lidem z nižších vrstev a poukazuje na to, jak velký vliv mohou mít.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Bookmedia

It Ends With You , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Je to na tobě. Přihlašte se a napište ho.

Monni
06.10.2022 5 z 5

První co mě napadlo, když jsem tuhle knihu dočetla bylo: co má jako znamenat ten konec? Nemohla jsem tomu uvěřit, že to prostě skončí tak jak to skočilo. Kniha má krátké kapitoly, které skončí otevřeně a jsou z pohledu více osob. Hrozně mě to nutilo číst pořád dál. Kniha mi přišla vážně zdařilá a i když je to YA, tak mě to vážně moc bavilo a určitě ji doporučuji.

Nikychlupova
08.06.2021 4 z 5

Knížka mě bavila. Má i krásnou obálkou. Podezřívala jsem snad všechny. No a ten konec, že se vlastně nedozvíme, kdo to udělal ?.. asi je to opravdu na tobě.

ArwenAragorn
25.02.2021 3 z 5

60%
...Les tolik zkrásněl, ztemněl teď, já ale slíbil, musím jet...moc daleko si pro spánek...

Skutečně temný thriller.
Bylo to dobré, i když asi určené pro mladší čtenáře, mně to nevadilo. Spousta lží, mlžení, polopravd. Dala bych čtyři *, nebýt toho konce. JE TO skutečně NA TOBĚ, jaký konec si vybereš.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Je to na tobě v seznamech

thrillery pro dospívající mládež (young adult)

Autorovy knížky

S. K. Wright