Jazdectvo přehled

Jazdectvo https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144079/bmid_jazdectvo-1UT-144079.jpg 5 2 2

Bez ohľadu na to, aké sú vaše záujmy, či sa chcete len udržať v sedle počas dovolenky na ranči, alebo chcete zdolať na budúci rok trať cross-country, budete túto knihu považovať za výborný zdroj, z ktorého možno čerpať. Poskytne vám vynikajúce poznatky o základoch jazdenia, nemali by ste ju však používať ako jediný spôsob výučby. Má byť pomocníkom pri ozajstných hodinách jazdenia a starostlivosti o koňa, pričom jej cieľom je dať vám predstavu o tom, čo môžete očakávať a na čo sa máte zamerať, ako aj poskytnúť doplnkové informácie k praktickým hodinám. Zároveň vysvetľuje, prečo je stále tak veľa ľudí očarených koňmi – aj v dnešnom rýchlom, technikou poháňanom svete.... celý text

Literatura naučná Hobby Sport
Vydáno: , Slovart (SK)

Horse Riding , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jazdectvo. Přihlašte se a napište ho.

baryblueberry
15.09.2016 5 z 5

Podle mě jedna z nejlepších knih o jezdectví. Je vhodná jak pro začínajícího jezdce, tak i pro pokročilejší. Osobně bych řekla, že je psaná spíš z drezurního pohledu, což na jednu stranu oceňuji. Kniha se dělí na anglii a western. Člověk se dozví i pár zajímavostí o historii, ale není tomu věnovaná půlka knihy. Jak už jsem psala, najdou se zde základní věci (výstroj, oblečení na závody - výcvik, krmivo, stavba těla koně...atd.), tak i pokročilejší věci (správné přechody chodů, obraty, shromáždění, dovnitř zad, dovnitř plec...atd.). Pěkné je i rozebrání jednotlivých disciplín tohoto sportu. Osobně se k této knize ráda vracím už pár let.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jazdectvo v seznamech