Jan Kopecký Krotitel Fabií přehled

Jan Kopecký Krotitel Fabií https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187047/bmid_jan-kopecky-krotitel-fabii-187047.jpg 5 4 4

Česká republika má od letošního roku svého historicky prvního mistra Evropy v rallye. Jan Kopecký navíc vybojoval vysoce ceněný titul v disciplíně, která je u nás v rámci motoristického sportu suverénně nejoblíbenější. Nová publikace zkušených autorů Dalibora Janka a Petra Dufka mapuje kariéru továrního pilota mladoboleslavské Škodovky od prvních krůčků s motokárou až po účast ve světovém a kontinentálním šampionátu a připomíná i závodnické osudy jeho dědečka a tatínka. Poutavý obsah je navíc doplněn množstvím snímků od našich špičkových fotografů, pohledy do soutěžáckého zákulisí a podrobnými statistickými přehledy.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jan Kopecký Krotitel Fabií. Přihlašte se a napište ho.

cedos
30.01.2021 5 z 5

Dobře a zajímavě napsaná knížka, skvělé fotky .... ale je to prostě kniha "pro fanoušky". Koho zajímá motoristický sport, tak se mu bude hodně líbit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jan Kopecký Krotitel Fabií v seznamech

v dalších seznamech1x