Diamanty jsou věčné přehled

Diamanty jsou věčné https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85503/diamanty-jsou-vecne-85503.jpg 4 68 68

James Bond - agent 007 série

James Bond je pověřen jedním z nejobtížnějších úkolů své kariéry: proniknout do řetězce pašeráků diamantů, kteří vozí vzácné zboží z jižné Afriky do Ameriky. Žena, již k tomu použije – krásná a odvážná blondýna Tiffany Caseová -, mu může způsobit značné problémy. Na cestě po stopách drahokamů do Las Vegas si Bond uvědomuje, že pronikl až příliš hluboko do nitra obávaného gangu amerických mafiánů, kteří zabijí každého, kdo se jim znelíbí. Má v patách sadistické zabijáky Winta a Kidda, přičemž jeho jedinou nadějí je svůdná Tiffany…... celý text

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , Delfín

Diamonds Are Forever , 1956

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Diamanty jsou věčné. Přihlašte se a napište ho.

georginaa
02.12.2022 5 z 5

Opět velmi čtivá bondovka, já prostě tyhle knihy miluju. I po tolika letech mají svůj půvab a též jsem ráda, že se vše natočilo a pokračuje to dodnes. Je to ten nejlepší seriál všech dob.

Kuža007
18.12.2018 4 z 5

Dobrá bondovka, ale začal jsem číst Srdečné pozdravy z Ruska, a ta mě dostala již v prvních kapitolách.

bagger95
04.03.2017 3 z 5

Nevybocuje z mezi serie, subjektivne mi ale prisla docela malo dobrodruzna. Boj s americkym gangem neni tak zajimavy jako nektere dily z Asie ci o potyckach s KGB. Hlavni zaporak take neni zrovna zadny Blofeld.
Ozvlastnujici je prostredi konskych dostihu a kratka cast z paluby Queen Elizabeth.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Diamanty jsou věčné v seznamech