Stavba Jalny přehled

Stavba Jalny
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/241858/bmid_stavba-jalny-Yr1-241858.jpg 4 34 34

Jalna série

Romantická 16ti dílná rodinná sága kanadských přistěhovalců líčí život na farmě Jalna, vybudované první generací rodiny Whiteoaků.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Julius Albert

The Building of Jalna , 1927

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Stavba Jalny. Přihlašte se a napište ho.

Mlikova
18.10.2023 5 z 5

Je to moje dávná srdcovka. Kupovala ji kdysi moje babička, četla ji i máma, já mockrát... všechny díly. Postavy znám zpamětí. Nyní, po letech, jsem znovu knihu otevřela - jak ji budu vnímat novým pohledem, kdy už nás po 89. roce pustili ven a umím si všechno líp představit... vidím děj i vše okolo trochu jinak, ale stará láska nerezaví... Jen mi jdou na nervy obrázky na obálce, ty se mi hodně nelíbí.

JancaMia
05.01.2022 1 z 5

Nepřehledné odněkud někam plují , poznávají plno lidi ( v hlavě z postav začínám mít guláš ). Snad to napraví druhy díl.

Vojslava
05.08.2019 3 z 5

Hodnocení se pohybuje mírně nad třemi hvězdami - jasný úvod do rodinné ságy, spousta jmen a vztahů (bez toho se to prostě nastartovat nedá), postavy, jejichž role v příběhu se dá zatím odhadnout, téměř absence popisů a charakteristik. Lehké letní čtení, ale jako výplň na cesty dobré! Přečtu si i další pokračování.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Stavba Jalny v seznamech

v dalších seznamech2x