Jaký je život po životě přehled

Jaký je život po životě
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/215811/mid_jaky-je-zivot-po-zivote-215811.jpg 4 43 43

Důkaz, že život smrtí nekončí Tisíce lidí mají osobní zkušenost s prožitkem blízké smrti (PBS). Doktor Eben Alexander je jedním z nich, a právě díky svému lékařskému vzdělání této zkušenosti porozuměl a předkládá nám důkaz o tom, co se děje po smrti. Všichni jsme součástí jednoho universa, ...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jaký je život po životě. Přihlašte se a napište ho.

ViolettaCh.
04.03.2021 4 z 5

Kniha se zajímavou tématikou, kdy se smrtelník dozví něco nového z jiného časoprostoru, odkud není (zpravidla) návratu. Tento typ knih si občas ráda přečtu.

JOy6
02.03.2019

Alexander prožil to, co v dnešní době díky operacím zažívá mnoho lidí (informace z knihy). Hodnotu jeho sdílení vidím hlavně v tom, že je to vědec a lékař. Popisuje svůj zážitek, který jako vědec nechápe, ale jako člověk - bytost plně přijímá. Čtivá kniha a pro mě s nádherným a dojemným zakončením. Doporučuji hlavně všem skeptikům :-)

Lucif
23.02.2019 5 z 5

Pěkná, dobře se čte a určitě to chce ji dočíst do konce, je zajímavá, doporučuji

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jaký je život po životě v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x