Jak žít naplno přehled

Jak žít naplno https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74479/jak-zit-naplno-74479.jpg 4 13 13

Kniha srozumitelným způsobem odpovídá na věčný lidský problém s nedostatkem času. Kniha nabízí snadno následovatelný návod k plnému využití času běžného dne a tím nás vede ke splnění našich životních snů a přání.

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Anahita

How to Live on 24 Hours a Day , 1910

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak žít naplno. Přihlašte se a napište ho.

DádazPrahy
25.10.2021 4 z 5

Ačkoliv je na knížce samozřejmě znát, že vyšla už před sto lety a v jiném kulturním prostředí (např. odkazy na literární díla, kterou nejsou dnešnímu českému čtenáři známá), nabízí cenné rady a zamyšlení, která jsou nadčasová. Útlá, ale moudrá knížka, která určitě stojí za přečtení. Doporučuji.
(Z knížky jsem si pořídila výpisky na dvě stránky, pokud by snad měl někdo zájem, ráda pošlu e-mailem).

Kozel
18.03.2019 4 z 5

Vynikající útlá knížečka, nebo možná spíš essay (nevím, proč je v čr taková tendence překládat jen kousky celku). I když je to práce víc než sto let stará, dnes není o nic méně aktuální. Bennett humorným a moudrým způsobem tne do živého a na těch pár stránkách nabízí mnoho inspirace a zamyšlení. Lidi dnes neumí ani vypnout, ani zapnout. Rozhodně stojí nejen za přečtení, ale i za aplikování. Nebude to snadné.

Analady
03.02.2018 3 z 5

Tato kniha je velmi útlá, ale skrývá v sobě perly moudrosti. Ne každému musí sednout, místy na mě působila trochu zvláštně, nicméně když si ji přečtete, určitě neuděláte chybu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak žít naplno v seznamech

v dalších seznamech1x

Arnold Bennett