Jak to žije na hasičské stanici přehled

Jak to žije na hasičské stanici https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290269/bmid_jak-to-zije-na-hasicske-zbrojnici-0jV-290269.jpg 5 6 6

Leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malí hasiči při prohlížení procvičí i jemnou motoriku. Vítejte na hasičské stanici! Hasičská siréna houká a modrá světla blikají. Posádka hasičského vozu se připravuje k zásahu… Toto dětské leporelo je určeno pro děti od jednoho roku. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvky, a tak si malí hasiči při prohlížení knížky současně procvičí jemnou motoriku – mohou na jednotlivých stránkách posouvat, tahat, otáčet. Objeví nové věci a mohou si o nich povídat. Tak vzhůru na hasičskou stanici – je tam opravdu rušno!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak to žije na hasičské stanici. Přihlašte se a napište ho.

angloumene
22.04.2024 3 z 5

Ovládací prvky jsou stejně jako ve zbytku série 'Jak to žije' na vysoké úrovni. Co mě trochu znepokojuje je trochu nelogické řazení obrázků přípravy hasičů a hlavně následná zbytečně depresivní dvojstránka. Můj muž ji komentoval slovy "..ty jo, tady je nejspokojenější ten usmívající se pán na vozíčku".

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak to žije na hasičské stanici v seznamech