Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví přehled

Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/498164/bmid_jak-se-zamilovat-do-muze-ktery-zije-GTx-498164.jpeg 3 51 51

Svěží příběh o lásce, odvaze řídit se srdcem a ochotě dohlédnout za předsudky a špinavé hadry Julia žije ve Vídni sama se svým kocourem. Její dny se točí kolem ubíjející práce, sledování Chirurgů a snění o tom, jak jednou konečně zazvoní u dveří sousedky Elfriede Jelinek a svěří se jí, že se touží vydat v jejích šlépějích a stát se spisovatelkou. Jen kdyby tak dostala nápad, se kterým už nestačil přijít někdo jiný. Do té doby bude muset dál učit angličtinu přepracované ředitele i děti přehnaně ctižádostivých rodičů. Jednoho dne ji na náměstí v centru osloví mladý muž. Vtipkuje o Arnoldu Schwarzeneggerovi a chce se seznámit. Zdá se téměř dokonalý, až na jednu drobnost — Ben totiž přespává v křoví. A i když Juliino okolí nemá pro románek s bezdomovcem žádné pochopení, ona se do něj přesto vrhne. Týdny se mění v měsíce a Julia si stále říká, že tohle je jen jedna kapitola jejího života, ne celá kniha. Když ke svému příběhu sama napíše i konec, nic jí přece nemůže ublížit. Ale co kdyby ho nenapsala? ––– Tento nepředvídatelný příběh o lásce je protilátkou na všechny ty dojáky, které před Valentýnem bez ustání dávají v televizi. — Elle Canada V postavě Julie autorka vytvořila hrdinku, která je chytrá, vtipná a velmi sympatická — žena, s jakou byste se chtěli spřátelit. A ačkoli byste si knihu mohli zaškatulkovat jen jako prostý romantický příběh s dobrým koncem, autorčin způsob psaní z ní dělá chytré čtení. — Winnipeg Free Press Tento hřejivý příběh o poznávání sebe sama je plný humorných momentů. S Julií se můžete snadno ztotožnit […]. Poselství tohoto románu — pokud chcete někoho opravdu poznat, dívejte se pod slupku — je podáno skromně a citlivě a v závěru vám na tváři vykouzlí spokojený úsměv. — Booklist... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Host

Hur man förälskar sig i en man som bor i en buske , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví. Přihlašte se a napište ho.

AndreaP.
30.04.2024 3 z 5

Kniha jako taková sice není žádný literární skvost, ale od takové knihy asi čekáme spíše odpočinek a oddech, což kniha splňuje. Ač je to kniha o lásce, tak děj je tak netradiční, až je vtipný, dva větší protiklady se asi najít nemohly. Co teda musím vyzdvihnout, tak je obálka, ta se fakt povedla.

aji
24.04.2024 4 z 5

Za mě moc pěkná knížka.
Dlouho jsem nečetla něco, co by mě tak zaujalo.
Originální děj.

Annkag
16.04.2024 3 z 5

Trocha jsem se tlemila. Jo bylo to místama vtipné ale více méně jsem se smála nad tou absurdností tohoto příběhu.
Člověk se zamilovává každý den (nech už jsou to chutě, gestá, doteky) ale bezdomovec? Myslím že máme dost svých problémů než aby jsme si dotáhli další nesmysl z ulice.

Knižní novinky (11. týden)

13.03.2022

Kniha Jak se zamilovat do muže, který žije v křoví v seznamech

v dalších seznamech2x