Jak se kocourek vydal do světa přehled

Jak se kocourek vydal do světa
https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92893/bmid_jak-se-kocourek-vydal-do-sveta-92893.jpg 5 15 15

Kocourka Mikeše, který se naučil mluvit, vydal se s Pašíkem na motocyklu na pouť, nešťastnou náhodou rozbil babičce krajáč se smetanou, utekl do světa, stal se coby mluvící pytel Žok-Žok hvězdou cirkusu Kludský a nakonec se s velkou slávou vrátil do rodných Hrusic, znají snad všechny české děti. Nyní jeho dobrodružství, citlivě převyprávěná renomovaným autorem, udělají radost i těm úplně nejmenší čtenářům. A nejen to - dozvědí se ještě leccos navíc: jen málokdo dnes už ví, co je pracharanda, orchestrion či vindra... ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak se kocourek vydal do světa. Přihlašte se a napište ho.

š.m.i.k
14.02.2021 4 z 5

3 příběhy o kocourovi Mikešovi, ideálně napsané pro prvňáčky a s velkými písmeny. Zase príma na první čtení. Vysvětlivky, které průběžně prokládají text příběhů, jsou příjemným bonusem.

Johanečkaa
17.08.2020 4 z 5

Pro menší děti je to vážně krásná pohádka!

SousedovicTon
13.09.2019 4 z 5

Velmi hezké převyprávění pro malé děti. Líbí se mi i vysvětlivky ke starým a dnes už neznámým pojmům a věcem, ačkoliv to ocení spíš starší děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak se kocourek vydal do světa v seznamech