Jak přirozeně otěhotnět přehled

Jak přirozeně otěhotnět https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131882/bmid_jak-prirozene-otehotnet-oOZ-131882.jpg 4 4 4

Chcete brzy miminko? V této knize naleznete vše, co potřebujete vědět, abyste zvýšila své šance na otěhotnění. Využití plodných dnů (naučíte se je rozpoznat různými metodami), úprava životního stylu, doporučené pohybové aktivity, vhodná strava, vitamíny, přírodní terapie. Čeho se vyvarovat, aby se vaše plodnost nesnižovala. Kniha přináší také rady pro muže - co mají dělat, aby si udrželi potřebný počet spermií.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak přirozeně otěhotnět. Přihlašte se a napište ho.

NymphMaeve
07.02.2022 5 z 5

Velmi užitečná kniha, která početí a těhotenství ukazuje pod lampou napůl lékařského a napůl laického světla. I když kniha není úplně nejnovější, pochybuji, že by se ty nejdůležitější věci za takovou chvíli radikálně změnily. Je to skvělý pohled do toho, co můžete udělat lépe a čemu se rozhodně vyhnout. I když je tam mnoho informací, které ví skoro každý, neuškodí si je připomenout a nasát spolu s velkým množstvím nových informací. Kniha je přesně to, co jsem hledala, děkuji za ni.

dendishek
19.10.2018 5 z 5

Knihu hodnotím velmi kladně. Ačkoliv je trochu staršího vydání, početí přece jen zůstává neměnné :-). Doporučila bych ji všem - ženám i mužům, kteří se rozhodli stát se rodiči. V knize najdete mnoho informací o ženském a mužském těle, početí, jak řešit problémy s početím, čeho se vyvarovat, jak na miminko působí návykové látky, a mnoho dalšího. Jsem ráda, že mi přistála v rukou. Vlastně bych byla ještě radši, kdyby ji přelouskali všechny děti na vyšším základním stupni, protože ruku na srdce - pro mnohé lidi je např. slovo ovulace naprosto cizí. Naše tělo je jedno velké tajemství, a přitom je tak krásné a prospěšné vědět o něm co nejvíce.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak přirozeně otěhotnět v seznamech

těhotenství miminka maminka plodnost

Autorovy knížky