Jak poznat Boha přehled

Jak poznat Boha https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48563/jak-poznat-boha-48563.jpg 4 8 8

Podivuhodné tvrzení, že lidský mozek je přímo vybaven k poznání Boha zakládá autor na poznatcích tzv. neurovědy a dokazuje, že lidská nervová soustava se vyznačuje sedmi biologickými reakcemi, které odpovídají sedmi úrovním božského prožitku.

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Pragma

How to know God

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak poznat Boha. Přihlašte se a napište ho.

honajz
17.01.2024 4 z 5

Kdyby jen autor nebyl tak ukecaný! Spousta myšlenek je zajímavá, ale občas než se prokoušeme k meritu věci, přečteme si hromady zbytečného balastu. Každá kapitola mohla být o polovinu kratší. Některé teorie mi tam vyloženě vadily - třeba že se sami můžeme stát Bohem, resp. splynout s ním natolik v jedno, že nebudou mezi námi žádné hranice , což mi přijde poněkud troufalé tvrzení a takové nepokorné. Jo, a redaktor nechal u překladu docela hodně pravopisných chyb, takže se to chvílemi blbě čte. Ale jinak celkově je ta snaha pojmout Boha vědecky zajímavý počin, hodně věcí stojí za zamyšlení, různé vložené příběhy jsou dost inspirativní a odkazy na další literaturu mi dohodily třeba velmi příjemně překvapivou knihu O muži, který si pletl manželku s kloboukem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak poznat Boha v seznamech

v Právě čtených1x