Jak písmenka stromovala na bydláku přehled

Jak písmenka stromovala na bydláku
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287369/bmid_jak-pismenka-stromovala-na-bydlaku-BUq-287369.jpg 4 8 8

Pan Antonín a písmenko A nemají kde bydlet, domeček jim odplaval po řece při divoké jarní povodni. Naštěstí je léto, a tak můžou stanovat. Zkusí spát pod širákem a nocovat v týpí s písmenkovými indiány, ovšem žádná sláva to není. A tak se kamarádi rozhodnou, že si postaví dům v koruně stromu! Písmenka S a P pomáhají, a když je dílo hotovo, všichni se radují. Ale někdo jim tu radost chce za každou cenu pokazit!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak písmenka stromovala na bydláku. Přihlašte se a napište ho.

Aknel26
23.01.2022 4 z 5

Taková milá jednohubka, přečtená za půl hodinky ve vlaku z Kladna do Prahy. Vtipná a originální, zvlášť postava zarputilého a nevděčného myslivce, jen jsem myslela, že písmenek nakonec bude víc.

Sumeček
30.11.2018 5 z 5

Sice to je o písmenkách ale bylo to dobrý.

JankaV80
06.10.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem, tak moc syna kniha nadchla a nedovolil mi knihu odložit :) kniha má jednu malou vadu - není rozdělená do kapitol, takže pokud ji chcete číst před spaním, musíte najít vhodný okamžik, kdy ji odložit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak písmenka stromovala na bydláku v seznamech

v dalších seznamech1x