Jak dostat od života, co chceme přehled

Jak dostat od života, co chceme
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196017/bmid_jak-dostat-od-zivota-co-chceme-iUk-196017.jpg 4 5 5

Kniha Jak dostat od života to, co chceme je sbírkou inspirujících myšlenek, které mi hluboce změnily život. Pomohly mi nalézt směřování a uskutečnit vytoužené změny. Jsou to jednoduché pravdy a uvědomění, které vám dodají inspiraci, pozitivní změnu a pomohou vám objevit vaši vnitřní sílu. Jejich přijetím se začnete zbavovat svých omezení a uchopíte život pevně do svých rukou. Věřím, že změna musí začít v nás, pokud chceme žít šťastný a naplněný život a být sami sebou. Nabízím vám pohled do vašeho vnitřního světa a ukazujem, jak tvoří a ovlivňuje váš svět vnější. Jednotlivé části se věnují klíčovým oblastem života, jako jsou láska, vztahy, práce, zdraví nebo spiritualita.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak dostat od života, co chceme. Přihlašte se a napište ho.

Leyla
02.08.2021 3 z 5

Ak ste si už v oblasti osobného rozvoja a motivačnej literatúry čo-to prečítali, môže sa vám zdať, že ste aj toto už niekde predtým čítali. Je to taká zmes motivačných myšlienok a praktických cvičení. Možno by som volila iný názov. Veľmi neprekvapí, a asi ani neposunie vpred. Celkovo ale taká pozitívne ladená kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak dostat od života, co chceme v seznamech

2012  76%Jak dostat od života, co chceme
2016  100%Končím so strachom