Jak chtěl být Honza peciválem přehled

Jak chtěl být Honza peciválem https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13894/jak-chtel-byt-honza-pecivalem-13894.jpg 4 4 4

Sedm veselých pohádek, jež nás zavedou do malebné jihočeské krajiny. Vhodné pro děti mladšího šk. věku. V knížce se dočteme o Honzovi, který se rozhodne stát peciválem, o nepravé sudičce, díky níž se pan král odnaučí lhát a podvádět, o kouzelných nůžkách, ale také o tom, zda je lepší mít za přítele vodníka nebo čerta. Text je doprovázen ilustracemi Marie Tiché... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak chtěl být Honza peciválem. Přihlašte se a napište ho.

hrdlickova_61
01.09.2020

Od pana Kratochvíla jsem zatím četla jen básničky a některé z jeho příběhů o dětech. Teď jsem se dala ještě i do pohádek a viděla jsem, že na tohohle autora je zkrátka spolehnutí, ať píše, co píše. Nijak mě to nepřekvapilo – dalo se to očekávat. Knížka se myslím výborně hodí jak pro předčítání, tak i pro školáčky k samostatnému čtení. A určitě by obstála i jako hezký dárek, jestli je pořád ještě k sehnání : o)

MartinaF
09.04.2013 4 z 5

Krátké pohádky, které nejsou složité a dobře se čtou. Vhodné pro malé čtenáře, protože pohádky jsou psané větším písmem. Nejhezčí pohádka byla ta poslední o tom, jak šel Kuba hledat štěstí a jak ho našel doma u mámy a táty.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak chtěl být Honza peciválem v seznamech