Jak chráníme ohrožené druhy - Od záchrany ZOO Tábor k pomoci zvířatům v nouzi přehled

nehodnoceno
Jak chráníme ohrožené druhy - Od záchrany ZOO Tábor k pomoci zvířatům v nouzi https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532897/bmid_jak-chranime-ohrozene-druhy-od-zach-65db4ea596770.jpg 0 0 0

Fascinující pohled na svět za branami zoo, který osloví každého milovníka zvířat. Kniha obsahuje velké množství nádherných fotografií a jedinečný soubor informací o jednotlivých druzích zvířat chovaných v ZOO Tábor, které se jinde nedozvíte. Čtenářům kniha také nabízí možnost seznámit se s konkrétními obyvateli táborské zoo – se lvem Simbou, tygrem Rockym, pumou Lílou a mnoha dalšími. Kromě naučné části navazuje na dramatický příběh záchrany táborské zoo, poodhaluje její zákulisí a přináší dojemné příběhy zvířat, ve kterých sehrála hlavní roli. Kniha je spolufinancována z dotačního Programu na podporu cestovního ruchu města Tábora.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak chráníme ohrožené druhy - Od záchrany ZOO Tábor k pomoci zvířatům v nouzi. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak chráníme ohrožené druhy - Od záchrany ZOO Tábor k pomoci zvířatům v nouzi v seznamech

v Právě čtených1x

Autoři knihy