Jak být dlouho živ a zdráv přehled

Jak být dlouho živ a zdráv
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216884/mid_jak-byt-dlouho-ziv-a-zdrav-KVv-216884.jpg 4 6 6

Známá astroložka se ve své nové knize zaměřuje na zdravý životní styl a na metody používané k posílení odolnosti lidského organismus vůči nemocem všeho druhu. Využívá znalosti jógy, léčebných praktik našich předků, přináší rady, jak neduhy léčit, ale také jak nemocem předcházet a zvyšovat celkovou odolnost těla i duše. Uvádí, jaké základní zdravotní problémy nejčastěji trápí jednotlivá astrologická znamení, uplatňuje znalosti astromedicíny a radí, jak mohou pomoci také aromaterapie, arteterapie, léčba pomocí kamenů, barev a poznatky feng shuej. Čtenáři se také dozvědí, jak čerpat energii v přírodě a z energeticky silných míst. Kniha Olgy Krumlovské nás zkrátka nabije energií, aktivitou a napomůže k řešení či úplnému vyléčení zdravotních problémů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak být dlouho živ a zdráv. Přihlašte se a napište ho.

Olous1
27.01.2019 4 z 5

Velmi zajímavé čtení. Bylinky,recepty,cvičení atd.Kniha se mi líbila a hodně mi i dala.

renataab
12.08.2014 5 z 5

Pro mě je to velmi cenná knížka, kde autorka využívá poznatků a informací z vlastní tvorby. Moc ji děkuji za cenné informace.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak být dlouho živ a zdráv v seznamech