Zlatý kámen přehled

Zlatý kámen https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24137/bmid_zlaty-kamen-65414ee36c4ef.jpg 4 78 78

Jack West Jr. série

První díl cyklu Jack West Jr. V dobách faraonů byl na vrcholku Velké pyramidy umístěn zlatý kámen, který chránil Zemi před účinky takzvané rotace Tartarus. Jednou za čtyři a půl tisíce let na Slunci vznikne extrémně horká skvrna a erupce pak způsobí na Zemi vlnu spalujícího vedra. Legenda praví, že ten, kdo v době příštího Tartaru umístí kámen na původní místo, získá neomezenou moc nad světem. Skupina odvážlivců musí předstihnout elitní jednotky hlavních mocností a teroristických organizací, které o kámen usilují. Při nejriskantnější výpravě a v střemhlavém závodě kolem sedmi divů světa musí rozluštit starodávný text a překonat nejrůznější smrtelné pasti i gigantické síly zla.... celý text

Literatura světová Thrillery Sci-fi
Vydáno: , Alpress

The Seven Ancient Wonders , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zlatý kámen. Přihlašte se a napište ho.

bekule
23.08.2021 3 z 5

2,5
Tak strašně přeplácané speciálnímy efekty až je to na škodu. Jedna akce střídá druhou, hlavní postavy překonávají jednu past za druhou až z toho jde hlava kolem. A ty infantilní přezdívky tomu nasadily korunu. Tři hvězdičky ne s přimhouřeným okem ale spíš s páskou přes obě.

petulik330
08.02.2021 1 z 5

První kniha od tohoto autora, která mi byla doporučena paní knihovníci a vůbec nesáhla vedle. Nám ráda takovýto žánr.
Kromě napětí a strhujícího děje se mi také na knize líbilo, jak autor popisoval život tvrdých vojáků s malou holčičkou a jak si je ona omotala kolem prstu. Pan Reilly ukázal že i vojáci jsou jen lidé a nejsou kom cizí pocity jako je láska k malému dítěti a že i oni můžou utvořit rodinu.
Děj knihy byl velmi čtivý, napínavý a měl zpat. Skupinka odvážných společně s malou holčičkou, kterou vychovávají l tomu aby zachránila svět se vydávají má nebezpečnou cestu na záchranou světa.

Arev122
03.01.2021 4 z 5

Hezká oddechová kniha- dobrodružný děj má spád, napětí, trochu historie. A při tom všem je zcela zřejmé, kdo vyhraje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zlatý kámen v seznamech

v Právě čtených1x