Já vám ukážu! přehled

Já vám ukážu!
https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68542/ja-vam-ukazu-68542.jpg 4 19 19

Volně navazuje na knihu Už nikdy! Judita je šťastně prožívá novou etapu svého života, ale ten ji vystavuje zkouškám - dceři se blíží maturita, snoubenec odjiždí na služební cestu do Ameriky, v redakci ji čeká povýšení nebo bude bez místa? Zvládne vše s humorem nebo zasáhne nešťastná ruka osudu ( či někoho pozemského) ?

Literatura světová
Vydáno: , Academia

Ja wam pokaze!

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já vám ukážu!. Přihlašte se a napište ho.

LucieT
11.10.2021 4 z 5

Ale jo, líbilo se mi to. Nic hlubšího ve mě po přečtení sice nezůstalo, ale četlo se to příjemně, taková oddychovka.

Merlinit
17.05.2020 4 z 5

Milé oddychové čtení. Strasti i slasti jedné (skoro)čtyřicátnice. Současný drahoušek, milý a chápající, bývalý manžel nevalného charakteru, citově rozháraná maturantka Toška, nezletilec Petříček, laskavá sestřenice Anežka, milující, byť těžko snesitelní rodiče, nonkonformní "anglická" teta Hana, přítelkyně Ula, která to s hlavní hrdinkou přece "myslí tak dobře!"... ti všichni (a pár dalších) dokáží průměrné redaktorce udělat ze života dokonalý očistec!

babiočka
08.02.2020 5 z 5

Knihu jsem četla už před lety. Teď jsem si dala opáčko:-) a byl to prima strávený čas.
Stále aktuální téma o mezilidských vztazích, líčené s mírným nadhledem, nám ukazuje rozdíly mezi mužským a ženským uvažováním, ale také upozorňuje na význam vzájemné slovní komunikace.
Obě autorčiny knihy jsou vynikající. Škoda, že jejích románů u nás nevyšlo víc.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Já vám ukážu! v seznamech

Kateřina Grochola (p)
polská, 1957