Já Baryk přehled

Já  Baryk https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/224793/bmid_ja-a-baryk-lY3-224793.jpg 4 284 284

Malý přírodopis pro malé pejsky a velké pejskomily, sepsaný názorně, srozumitelně a to od švestek do žní. Dvanáct kapitol, z nichž každá je věnována jednomu zvířátku a jednomu měsíci v roce.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Já Baryk. Přihlašte se a napište ho.

MarcoPolo936
11.05.2024 5 z 5

Knížka z mého dětství.. Mému velkému kamarádovi dnes umřel pes, žádný Puňta, ale krasavec bernardýn, a tak jsem ze sentimentu sáhl po knížce Já Baryk. Po letech pobavilo moc, nejlepší je pro mě určitě červen, měsíc hromdoškopků, člověk je zde popsán jako mnohdy já, když jdu s kosou na zahradu:-) Tak Barney, ať je ti moc dobře v psím nebi....

Šárinka123
12.01.2024 4 z 5

Knížka se mi líbila, některé kapitoly byly i srandovní.

Naďa2411
08.12.2023 5 z 5

Vybrala jsem si další aknihu o pejskovi. Pro mě dosud neznámé krátké milé povídky o Barykovi. Příběhů je 12, podle počtu měsíců. Baryk mě provedl celým rokem, jaké má kamarády, jaké má své starosti v jednotlivých měsících, ale hlavně autor mile utvrzuje přátelství mezi zvířecím a lidským světem. Poučené nejen pro malé děti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Já Baryk v seznamech

v Právě čtených5x