J'adore New York přehled

J'adore New York
https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194390/bmid_j-adore-new-york-BMY-194390.jpg 4 88 88

Příběh ambiciózní mladé francouzské právničky, která je vybrána do newyorského ústředí prestižní advokátní firmy, aby získala zkušenosti, mohla se stát partnerem a postoupit tak dále v budování kariéry. Navzdory zákulisním intrikám, permanentnímu stresu a náročným klientům si Catherine dokáže pobyt na Manhattanu zpestřovat nákupy ve značkových buticích, večeřemi s kamarádkami v luxusních restauracích a především vztahy s více či méně perspektivními muži. Představovala si však svůj život opravdu takhle?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Mladá fronta

J´adore New York , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize J'adore New York. Přihlašte se a napište ho.

Azala
26.11.2023 4 z 5

Knížka se četla velice lehce, je tam napětí, je tam láska, taky zklamání a vše dobře dopadne. Taková oddychovka. Rychlé přečteno. Žádné náročné čtení, taková vikendovka

LuckaDea
20.01.2023 3 z 5

Docela hezký romantický příběh. Sice se u mě v kategorii "romantika" neřadí na ty nejvyšší příčky, ale jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. Klidné oddechové čtení.

DominaCZ
09.01.2023 1 z 5

Hvězda za obálku, jinak lacinost ala sex in da sity.
Nebere mě ani Francie takže neustálé fráze mi překážely, ani právničina.
Zajímala mě jen ta móda, no ta je zas vyhnaná do extrému a hemží se to v nejvyšších kruzích takže to mě taky nebere.
Jinak tupý a trapný jako vždy, jeden pohled od sexoše a je to, laaaska jako trám a poté konec s pozicí jako splněný sen.

Knižní novinky (3. - 10. 10.)

03.10.2013

Kniha J'adore New York v seznamech