Investování pro začátečníky přehled

Investování pro začátečníky https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105503/investovani-pro-zacatecniky-105503.jpg 4 37 37

2. přepracované vydání Srozumitelnou formou, na názorných příkladech, přináší tato kniha začínajícím investorům fakta, která by měli znát ještě dříve, než začnou investovat. Každý začátečník by se proto měl s nimi seznámit. Autor poutavě vysvětluje problematiku investování a vede čtenáře-budoucího investora krok za krokem při rozhodování do čeho investovat, jaká jsou rizika, výnosy, jaké jsou fondy apod. Máte možnost získat ucelené poznatky, které vám umožní zvažovat různé varianty, které vám usnadní pochopení všech souvislostí a vyvarovat se začátečnických chyb. Výklad doprovází celá řada praktických příkladů, grafů a tabulek, které jsou pro začátečníka vynikajícím vodítkem při prvních krůčcích na jeho cestě do světa investování.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Investování pro začátečníky. Přihlašte se a napište ho.

eltondo
16.03.2024 4 z 5

Název knížky je plně výstižný. Autor srozumitelně laikům vysvětluje investování. Je to ovšem celé jen o klasických (spravovaných) investičních fondech. Ostatní možnosti jsou zmíněny jen letmo nebo vůbec.

Zahonek
14.01.2024 5 z 5

Myslím, že pro začínající investory, nebo pro ty, co by chtěli s investováním začít, kniha nabízí základní a srozumitelné informace. Provede nás běžnými možnosti investování, jejich teoretickými výnosy i možnými riziky, čemu se vyhnout a na co si dát pozor. Nemaže nám med kolem pusy, že z nás budou hned milionáři, naopak nám říká, že každá investice vyžaduje čas a péči a na první pohled atraktivní produkty mohou být cesta ke ztrátě. Nejlepší je číst vždy aktuální vydání, protože zohledňuje i krize, které proběhly v nedávné době.

Tomk0
31.12.2023 5 z 5

Chcete začít rozumně nakládat se svými financemi? Chcete začít investovat ale nevíte o tom zhola nic? Tak tahle krátká kniha je přesně pro vás. Jsou v ní informace jak to investování vlastně funguje, kam vložit ty peníze abych o ně nepřicházel a možná je i rozmnožil. Nicméně četl jsem vydání z roku 2005 tudíž v porovnání s dnešním světem investování, kdy z pohodlí domova během chvíle investujete do jakýchkoliv finančních nástrojů po celém světě, působí lehce zastarale. Ale základ je vždy stejný a ten tu popsán je. 89%

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Investování pro začátečníky v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x