Vražedné ambice přehled

Vražedné ambice https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21934/bmid_vrazedne-ambice-jkx-21934.PNG 4 11 11

Inspektor Morse série

Případ inspektora Morse. Kdo zabil fyzioterapeutku Rachel Jamesovou? A kdo z podezřelých se stane rektorem univerzity? Exentrický, originální a geniální inspektor Morse pátrá, kde se dá. Při svém vyšetřování vás zavede do prostředí pompézních oxfordských akademických tradic i laciných neonů striptýzových podniků v londýnském Soho. Stanete se svědky mnoha nečekaných intrik a zvratů, protože Colin Dexter zůstává i v tomto příběhu věrný těm nejlepším tradicím anglického detektivního románu.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Motto

Death is now my neighbour , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražedné ambice. Přihlašte se a napište ho.

renefer
21.02.2014 3 z 5

Tady si příjdou na své milovníci suchého anglického humoru. Jako detektivní román ale nestojí za moc, ze začátku se neustále střídají krátké kapitolky ze života různých postav, přičemž nevíte, kdo je kdo. Přímé řeči je tolik, že si za chvilku nejste jistí, kdo co říká. Napětí nehledejte, hlavní postavou je Morse, stárnoucí detektiv, který si potrpí na dobré pivo a to v kteroukoliv dobu. Vyšetřování jde tak nějak mimo hlavní děj knihy, spíš se dozvídáme víc o Morsovi, jeho zdravotním stavu a jeho láskách neláskách.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražedné ambice v seznamech