Inspektor French a Starvelská tragedie přehled

Inspektor French a Starvelská tragedie https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106092/inspektor-french-a-starvelska-tragedie-106092.jpg 4 32 32

Inspektor French série

Detektivní román z anglického prostředí doby meziválečné, v němž inspektor Scotland Yardu v obnoveném řízení vyšetřuje několikanásobnou loupežnou vraždu a žhářství, které se skrývají za zdánlivě vysvětleným požárem osamělého statku, v jehož troskách byla nalezena těla tří uhořelých lidí, a za záhadnou smrtí nejbližšího souseda tohoto statku. ... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Hladík & Ovesný

Inspector French and the Starvel Hollow Tragedy , 1927

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inspektor French a Starvelská tragedie. Přihlašte se a napište ho.

Čmeláček
11.03.2024 5 z 5

Ta obálka je sice docela praštěná, ale jinak je to skvělá, tak trochu starosvětská detektivka s případem, který vyšetřuje inspektor French. Fakt jsem si hezky početl, po všech těch thrillerech to byla příjemná změna. No a tak si tahle kniha určitě pět stars zaslouží :).

jprst
20.04.2022 4 z 5

Tuhle knihu jsem vyhrabal v kamarádově knihovně s tím, že jsem ji kdysi před mnoha lety četl a moc si z ní nepamatuji. Tak jsem si jí zopakoval a opět jsem zjistil, že tyto starší klasické detektivky pro mne mají své kouzlo a stojí za to si občas nějakou připomenout.

m_martina
28.08.2021 5 z 5

Občas si ráda přečtu nějakou tu klasickou detektivku. A tato kniha se mně líbila a hezky se četla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inspektor French a Starvelská tragedie v seznamech