Inheritance přehled

Inheritance https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499459/bmid_inheritance-fvk-499459.jpg 4 3094 3094

Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamenem v lese. Nyní právě na nich závisí osud celé civilizace! Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. A ta nejtěžší bitva je přitom teprve čeká: musí se postavit samotnému Galbatorixovi. Aby zvítězili, potřebují být neskutečně silní a odvážní. Pokud to nedokážou oni, neporazí Galbatorixe nikdo. Druhá šance neexistuje. Jezdec a jeho drak došli dál, než se odvážil kdokoli jiný. Ale podaří se jim porazit samotného krále zla a obnovit v Alagaësii spravedlnost? A pokud ano, co budou muset obětovat? Dlouho očekávaný čtvrtý díl světového bestselleru Odkaz Dračích jezdců! ISBN 978-80-253-5858-0 (soubor 2022)... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Inheritance , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inheritance. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
14.05.2024 5 z 5

Moc se mi tato knížka líbila doporučuji

Ivanka83
24.04.2024 audiokniha 5 z 5

Opět skvělý přednes Martina Stránského. Ten jeho hlas bych mohla poslouchat donekonečna.
A co ke knize ještě dodat? Asi jen, že to byl i pro mě nejlepší díl. Skvělé zakončení série. Až je mi líto, že je už konec. Naštěstí se můžeme těšit na Murtagha.

Puddle
24.02.2024 5 z 5

Překrásné zakončení série. Konec vezme za srdíčko.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inheritance v seznamech

v Právě čtených61x