Ilustrovaná encyklopedie českých hradů přehled

Ilustrovaná encyklopedie českých hradů https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36647/ilustrovana-encyklopedie-ceskych-hradu-36647.jpg 5 26 26

Už třetí, tentokrát opravené a aktualizované vydání dnes už klasického díla o českých hradech z pera předního středoevropského badatele na poli hradů, jejich typologie a vývoje české hradní architektury. Třetí vydání obsahuje původní korpus včetně dalších aktualizací, doplňků, oprav, nezahrnuje však Dodatky I.–III.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ilustrovaná encyklopedie českých hradů. Přihlašte se a napište ho.

Sygy
22.04.2020 5 z 5

Nejlepší práce co mohl vytvořit náš nejlepší (a nejenom u nás) specialista na hradní architekturu profesor pan Durdík.

berau
06.07.2017 5 z 5

Co se kastellologie týče, tak jsem si myslel, že nic a nikdo už nemůže překonat práce Sedláčka a Menclové, ale nyní s odstupem času musím konstatovat, že co se týče tohoto oboru je třeba dát na jednu roveň jména tři:
Sedláček, Menclová, Durdík.

Sandik
15.03.2015 4 z 5

Dodnes nepřekonané dílo. Není bez chyb, což v takovém záběru snad ani není možné, ale přesto jde stále o základní literaturu k danému tématu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ilustrovaná encyklopedie českých hradů v seznamech

v dalších seznamech3x