Identifikační genetika v právní praxi přehled

Identifikační genetika v právní praxi
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430132/bmid_identifikacni-genetika-v-pravni-pra-Gyi-430132.png 3 1 1

Identifikační genetika a interpretace jejích poznatků je každodenní činností všech, kdo bojují se zločinem, stejně jako obhájců, kteří bojují za práva svých klientů. Cílem knihy je vysvětlení otázek proč a jak je identifikace zkoumáním DNA možná, jaké jsou pro ni nezbytné předpoklady, na jaké limity tato metoda identifikace naráží a která právní omezení jsou nezbytná k tomu, aby využívání metod sloužilo ku prospěchu společnosti. Naopak, kniha nemá ambice představit převratné objevy na poli genetiky. Publikace je první na trhu, která zpracovává téma identifikační genetiky v ucelené podobě. Je určena především policistům, ale rovněž i právní obci – státním zástupcům, advokátům i soudcům. Právní stav publikace je k 31.1.2018... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Identifikační genetika v právní praxi. Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Identifikační genetika v právní praxi v seznamech

kriminalistika monografie DNA (genetika) identifikace osob identifikace věcí soudní rozhodnutí a stanoviska

Autorovy knížky

Jiří Kožina