Ideální manžel aneb Co má vědět každý mladý muž před vstupem do manželství přehled

Ideální manžel aneb Co má vědět každý mladý muž před vstupem do manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69970/idealni-manzel-aneb-co-ma-vedet-kazdy-mlady-muz-pred-vstupem-do-manzelstvi-69970.jpg 4 9 9

Praktické rady pro začínajícího mladého kutila - údržba a úpravy domu nebo bytu.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ideální manžel aneb Co má vědět každý mladý muž před vstupem do manželství. Přihlašte se a napište ho.

jankor
05.11.2021 5 z 5

Navzdory názvu nejde o sex a psychologii, ale o kutilství..... :) Čte se dobře a jsou to vážně míněné rady podané zábavnou formou, ne humoristický román.

EmaStepan
31.07.2019 5 z 5

Naprosto vyborne napsaná kniha, vždy mě poučí i pobaví.

herdekfilek
17.05.2011 5 z 5

Velmi vtipně pojaté rady začínajícímu komplexu ne až tak šikovného muže. Sebevražedné mise na opravu vypínače či stlučení poliček, se čtou takřka lépe než kdejaký román. Přečetl jsem si knihu celou, včetně dlaždičkování a tapetování. Moc pěkné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ideální manžel aneb Co má vědět každý mladý muž před vstupem do manželství v seznamech

Autoři knihy

Jaroslav Stoklasa