Hviezda: Tŕnistá cesta za slávou přehled

Hviezda: Tŕnistá cesta za slávou https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/520494/bmid_hviezda-trnista-cesta-za-slavou-bEW-520494.JPG 4 67 67

Crystal Wyatt žije šťastne a spokojne na rodnom ranči v údolí. S týmto miestom rovnako ako so svojím otcom je odmalička pevne zomknutá a nedokáže si predstaviť, že by to všetko niekedy opustila. Zároveň chce však v živote niečo dokázať, stať sa filmovou hviezdou.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Star , 1989

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hviezda: Tŕnistá cesta za slávou. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
16.06.2023

Knihu jsem sice nečetla - nejsem ten typ, který by vyhledával laciné romance, kde se oba protagonisté po dlouhých útrapách a letech touhy vezmou a žijí šťastně až do smrti - ale viděla jsem téměř před třiceti lety filmovou verzi. Po náročném dni v práci hodina a půl romantiky neškodí. Upřímně řečeno dodnes mi nejde na rozum matčina nenávist a žárlivost, kterou pociťovala vůči vlastní dceři, ani Crystalina umanutost. Jdou přece i jiní skvělí muži. A Spencer byl ukázkový sobec - jeho žena mu byla vždy oporou, bez ní by to nikdy nedotáhl tak daleko. A on ji poslal bez mrknutí okem k šípku.

klarkys
25.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Knihu bych zařadila mezi ty povedenější. Spencer byl podle mě strašný sobec, svým špatným rozhodnutím způsobil komplikace všem, co měli s jejich vztahem něco společného. Škoda, že si autorka tentokrát nedala větší práci s popisem soudního procesu, určitě by to knize přidalo na dramatičnosti.

lifeoptimist
14.01.2019 4 z 5

Po náročnější četbě jsem sáhla po ramantice, musím přiznat, že oproti filmu je zde toho více, ale někdy se děj asi zbytečně táhl

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hviezda: Tŕnistá cesta za slávou v seznamech

v dalších seznamech1x