Hurikán přehled

Hurikán
https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85287/bmid_hurikan-LaB-85287.jpg 4 213 213

Perry Stuart, populární meteorolog z britské televizní stanice BBC, se rozhodne strávit dovolenou na Floridě a spolu se svým kolegou si splnit dávný sen: proletět okem hurikánu. Místo jedinečného zážitku však musí bojovat o holé přežití na pustém ostrově v Karibském moři a posléze s pomocí známých z prostředí dostihového sportu rozplétá intriky bezohledných podnikavců.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Olympia

Second wind , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hurikán. Přihlašte se a napište ho.

Usire
13.05.2024 3 z 5

Kniha není špatná, je zde bohužel významné "ale". Některé návaznosti nedávaly úplně smysl, nelogické chování postav také moc nepřidávalo a nakonec se z děje stal trochu guláš. Kniha je tak víceméně dobrá k odpočinkovému čtení na pláži, protože autor umí psát o dost lépe.

Naďa2411
22.02.2024 5 z 5

Opět mě spisovatel nezklamal, neobvyklé téma z prostředí "rosniček" bylo pro mne velmi přínosné. Líbilo se mi, jak autor pěkně zakomponoval dějové linky, které ke konci našly protnutí a tím pádem rozuzlení detektivního románu. Pěkná zástěrka o místě v Karibiku, kde měla být utajena výroba jaderných nukleárních zbraní, náhlé otravy koní a proč známý meteorolog se svým kamarádem letí zkoumat hurikán zrovna do těchto míst, kde se oba ztratí, je pěkný příběh této aknihy. Uvítala jsem podrobnější rozbor práci meteorologů, práci letců a nakonec i veterinářů. A poučení z této knihy? Pokud má někdo předtuchu, je potřeba mu věřit.

Katy_vKnihách
17.02.2024 3 z 5

Bohužel, tohle bylo tak překombinované věcmi, které k sobě vůbec nejdou, že to nakonec nedělalo dobrý dojem. Možná, kdyby se kniha držela opravdu jen toho hurikánu a nemíchala do toho další podněty, nemuselo to být špatné. Ale, takhle to bylo více méně jen spousta řečí a nulová akce. Všechno se mi zdálo v cuku letu vyřešené. A bohužel bez jakéhokoliv napětí. Jediné plus na téhle knize vidím mužský pohled a celkem sympatického hlavního hrdinu. Ale, to bohužel k dobré detektivce nestačí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hurikán v seznamech

v dalších seznamech3x

detektivní a krimi romány ostrovy meteorologie

Dick Francis (p)
britská, 1920 - 2010