Hup a Hop na moři přehled

Hup a Hop na moři https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166875/hup-a-hop-na-mori-166875.jpg 4 17 17

Veselé příběhy dvou rozpustilých opičáků Hupa a Hopa, ve kterých nejprve opičáky zachrání kormidelník Rybička ze zatopeného ostrova, potom pomohou velrybě grónské od bolení hlavy, zachrání loď před ztroskotáním, bojují s piráty, promění velrybu v pidirybu a vůbec si užijí moc dobrodružství a také se při tom ledacos naučí. Nakonec si je pan kormidelník vezme domů a společně oslaví Vánoce... (veselá dobrodružství dvou opičáků a pana kormidelníka Rybičky)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hup a Hop na moři. Přihlašte se a napište ho.

Knihomolka506
24.05.2021 5 z 5

Pěkné a sice krátké, ale krásné příběhy pro děti o dvou malých a hodných , ale taky zlobivých opičácích, kteří jsou záchranění kapitánem z jedné lodi. Zažijí tolik dobrodružství, že se to vše do jedné knihy ani nevejde. Příběhy o zvířatech a dobrodružství z edice Týdeník Květy dětem

IvonaK
14.06.2018 5 z 5

Zde jsou Hup a Hop odvážnými a statečnými opičáky. Vždycky když se na lodi řeší nějáký problém, tak oni si vždy poradí. A zároveň to působí tak, jako by to navazovalo na filmové zpracování ve kterém však jsou rozvernými uličníky.

Taťka Hraboš
09.01.2017 4 z 5

Přiznám se, že tihle opičáci mi nikdy moc nepřirostli k srdci. Do četby téhle knížky jsem s nimi měl zkušenost jen v televizní podobě, ale ani knížka můj postoj nezměnila. Těžko říct proč. Možná mi ty příběhy připadají až moc ujeté, možná proto, že řada z nich (alespoň v téhle knížce) vychází ze stejného vzoru - opičáci nakrmí nějakého zajímavého mořského tvora z lodní spižírny a on jim pak za to pomůže. Klukům se ale knížka líbila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hup a Hop na moři v seznamech

Jiří Kafka