Hrůzná chvíle přehled

Hrůzná chvíle https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65015/hruzna-chvile-65015.jpg 4 36 36

Při pátrání po vrahovi, který zanechává na místě činu pouze hlavu oběti, se dostává mladý detektiv do atraktivního prostředí filmových ateliérů, musí překonat řadu nebezpečí, utkat se i s vycvičenou opicí a čelit lidem s neobvyklými koníčky… Typický román svého autora, s tajemnými protagonisty a záhadnými úkazy. (www.pitaval.cz)... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Rudolf Šimek

The Avenger , 1926

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrůzná chvíle. Přihlašte se a napište ho.

Ladys
02.03.2024 3 z 5

Kouzelná brakovka s klasickými ingrediencemi.
Dívka v nesnázích, hrdina co se ji snaží chránit, záporáci krásně protivní, klaďáci přehnaně kladní, tajné chodby a tajné místnosti atd.
Tady nic důležitého neprozradím, když napíšu, že mě bavilo vykreslení ženy, filmové hvězdičky, která si o sobě myslela, jaká je mega Star a jak krásně odporná tím byla. Dnes máme takových českých rádoby hvězd plné televize.
Zpět ke knize.
Kdo nemá rád starý klasický brak, nemá tyto knihy vůbec brát do ruky.
Kdo ho může, jako já, ten ať po knize sáhne, protože v ní dostane přesně to, co na braku má rád. Dobro vítězí nad zlem, romantiku, krásně naivní hrdiny, lásku, které kladou hrozné překážky do cesty, nějaký ten zločin, tajemného zločince a napětí. S napětím čtete a čekáte, jak to všechno dopadne. Přitom to tak nějak podvědomě víte a při četbě takové brakové romanťárny se vám udělá tak nějak příjemno a o tom to vlastně celé je.
Chtěl jsem dát čtyři, ale už jsem četl lepší kousky, tak si vyšší hodnocení musím šetřit.
A rozhodně si nějakou další brakovku dám.
Kdo tyto knihy čte s porozuměním, nadhledem a láskou, ten mi rozumí.

Luigi1
10.09.2022 5 z 5

Tak tohle mělo sílu čtenářského ducha.

Sabina335
07.04.2020 1 z 5

Wallace jsem měla ráda, ale poslední dobou zjišťuji, že to stojí tak akorát za jendo přečtení a konec. Znovu bych po knize nesáhla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hrůzná chvíle v seznamech

Edgar Wallace