Hříšnice přehled

Hříšnice https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399381/bmid_hrisnice-uKU-399381.jpg 3 112 112

Klidné slunečné odpoledne u jezera naruší hrůzný čin. Cora Benerová zničehonic ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla naprosto neznámého člověka do hrdla před zraky své rodiny a přátel? Pro místní policii je to jasný případ. Cora se okamžitě přizná a o svědky není nouze; některé otázky však zůstávají nezodpovězeny. Policejní komisař, pronásledován tímto případem, jej odmítá uzavřít a zahájí vlastní vyšetřování. Cořina minulost a její soukromé peklo začíná pomalu vyplouvat na povrch. Hříšnice je temný, strhující román, ve kterém je potřeba zpochybňovat pravdu na každém kroku. Není divu, že se stal světovým bestsellerem a předlohou pro úspěšný seriál.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Omega

Die Sünderin , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hříšnice. Přihlašte se a napište ho.

lalela
11.03.2023 4 z 5

Nejdříve jsem viděla seriál, který se mi moc líbil, byl plný nečekaných zvratů, tak jsem byla zvědavá na knížku. Možná to byla dobrá volba podívat se nejdřív na seriál. Knížka se mi moc líbila, bylo v ní dotaženo spoustu věcí, co v seriálu nebylo, lépe jsem si představila hlavní hrdiny, sice jsem věděla, o čem knížka je, ale přesto se mi moc líbila.

misha_015
15.09.2022

Text je občas poněkud zmatený a dělá čtenáři větší obtíže pochopit jeho význam, nicméně kniha jako taková mě naprosto pohltila a bavila mě daleko více než film, který je oproti knize hodně osekaný. Děj je čtenáři postupně odhalován a skýtá tak mnoho překvapení a odhalení.

Katulinka69
08.02.2022 2 z 5

Tak jsem četla kvůli tomu ,že se chystám koukat na seriál, ale kniha mě moc neoslovila. Dlouhé, nesrozumitelné kapitoly

Extrémně surový thriller + SOUTĚŽ

15.01.2019