Hrajeme si s dětmi na rodičovské dovolené přehled

Hrajeme si s dětmi na rodičovské dovolené https://www.databazeknih.cz/img/books/89_/89712/hrajeme-si-s-detmi-na-rodicovske-dovolene-89712.jpg 4 7 7

Pro knihu návodů na hry, vyrábění a jiné zábavy pro rodiče s dětmi od narození do 4 let autorka vybírá takové aktivity, které jsou jednoduché, zajímavé a přitom snadno použitelné bez speciálních pomůcek. Využívá věci běžně dostupné v domácnosti i v přírodě. Většina aktivit a vyrábění je koncipována tak, aby je zvládlo samo dítě a rodič hrál jen pomocnou roli. V knize se objevují nápady na nové hry nebo aplikování známých her tak, aby je bylo možno využít pro opravdu malé děti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrajeme si s dětmi na rodičovské dovolené. Přihlašte se a napište ho.

muchomurka
17.10.2023 4 z 5

Věřím, že spousta uvedených cvičení rodiče napadne nebo je znají. Ale kdyby ne, tady je to všechno pěkně uceleně sepsané a popsané. Pro inspiraci nebo osvěžení paměti dobré.

Danago
20.05.2023 4 z 5

Některé hry jsem znala, některé jsem se naučila a některé se mi moc nezdály. Ale dobrá inspirace a taky oprášení vzpomínek, člověk zapomíná.

Aliii
09.10.2019 3 z 5

Tipy na hry a každodenní rituály pro menší i větší děti. Některé povedené, jiné méně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hrajeme si s dětmi na rodičovské dovolené v seznamech

aktivity s dětmi

Autorovy knížky