Hráč přehled

Hráč https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501294/bmid_hrac-eT4-501294.jpg 4 233 233

Pavel Vencl série

< 2. díl

Jsou čtyři roky po válce a v Bavorsku, v psychiatrické léčebně, ve které se léčí prominenti fašistického Německa, je umístěn muž, který neví jak se jmenuje, ani kým byl za války.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hráč. Přihlašte se a napište ho.

Peter73
01.03.2024 5 z 5

Vynikajúce pokračovanie. Kniha má zvláštnu atmosféru, dýcha na Vás z každej strany, doslova Vás prenesie do doby po druhej svetovej vojne. Pavel Vencl je opäť v osídliach agentov, plní misie, tak povediac trochu svojsky, je slušne drzý, vedomí si svojich schopností, vycvičený a skúsený permanentným "utekaním". Je ešte pomstychtivejší ako v predchádzajúcom diele. Kniha ma bavila a zhltol som ju ako malinu. F. Niedle vie písať dobré knihy, viac superlatív už nedám, odporúčam prečítať.

soupik2012
31.01.2024 5 z 5

Pobyt v psychiatrickém sanatoriu, byl něčím novým a já se těšila na další zajímavý příběh. Bohužel následující československá operace, ale především ta argentinská jsou pouze nastavovanou kaší z předchozí knihy. Nejvíc mi ovšem vadilo to neustálé opakovaní předchozích operací. Kdybych nečetla úvodní část této série, tak budu velmi spokojená. Ale když mohu srovnávat, tak je druhá část výrazně slabší. Zapisuji 4,5. Audiokniha je povedená a velice dobře ji načetl pan Petr Neskusil.

ivoiro
14.10.2023 5 z 5

Opět velmi napínavé čtení prokládané svérázným humorem i když s neveselým koncem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hráč v seznamech

v Právě čtených2x