Hraběnka z Nemanic přehled

Hraběnka z Nemanic
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396184/bmid_hrabenka-z-nemanic-qF0-396184.jpg 4 11 11

Ellie Lyttonová je smířená s osudem: je nehezká, kulhá a nemá moc peněz. Je ráda, že má kde bydlet a může vést domácnost svému bratrovi. A ještě ke všemu píše knihy, které jí přinášejí finanční přilepšení. Pak se jí ale celý tento svět zhroutí, když jejího bratra zabijí při šarvátce v herním klubu… Zprávu o jeho smrti jí přináší Blake, hrabě, kterého Ellie tajně zbožňuje, ale který je podle jejího názoru za smrt jejího bratra částečně odpovědný. Když jí Blake nabídne manželství jako ochranu před její nelehkou situací, Ellie se trápí nejistotou - mohou spolu být šťastní, když v sobě oba mají bolestné tajemství?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Marrying His Cinderella Countess , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hraběnka z Nemanic. Přihlašte se a napište ho.

MinaHawke
07.01.2019 4 z 5

Říkala jsem si, že si teď dám pauzu od Harlequinek, ale když jsem si přečetla o čem kniha je, prostě jsem nemohla odolat.
Ellie je vlastně takové ošklivé káčátko, nebo tedy si to o ní lidé myslí, ale neznamená, že když nemá pohlednou tvářičku a nechová se jako ostatní dívky, že je špatná. Právě naopak a o tom se představí i Blake.
Moc hezká romantická kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hraběnka z Nemanic v seznamech

v dalších seznamech2x