Hra o přežití přehled

Hra o přežití https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532692/bmid_hra-o-preziti-65d65dc1259da.jpg 4 216 216

Z nevinné zábavy se stává nebezpečná posedlost... Rodiče ji nechápou, děti ji milují. Lovci monster jsou hra, s níž školáci tráví celé dny. Musí pochytat imaginární nestvůry, aby pokročili do dalších levelů a překonali spolužáky. Jenomže k tomu je zapotřebí být v určitý čas na určitém místě. I kdyby to mělo být uprostřed noci v temném lese. Ale co když mezi stromy číhá něco víc než jen malovaná postavička? Tutéž otázku si začnou klást kriminalisté, když v Klánovickém lese najdou uříznutou nohu. Po zbytku těla není ani stopa, ale pak se začnou ztrácet další lidé...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hra o přežití. Přihlašte se a napište ho.

SimonaP
dnes 3 z 5

Ani nevím, jestli se mi kniha vlastně líbila. Nesedl mi styl psaní, jako od žáka ze základky, když má napsat povídku. A styl rozhovorů mezi lidmi divný, takhle se nikdo nebaví. Konec překvapil.

Nunynka
dnes 5 z 5

Za mě super knížka. Moc mě bavila a konec za mě taky super. Moc doporučuji!

Baruska.ska
20.05.2024 4 z 5

Tato detektivka českého autora a kriminalisty v jedné osobě mě překvapila; jak dobře je napsaná.

Neotřelý námět, dobře vymyšlená zápletka, krátké kapitoly, prostředí Klánovického lesa, to vše se dobře četlo a dělalo z thrillerově laděného příběhu napínavé čtení.
Jediný problém jsem měla s velkým množstvím postav, policistů, které mi vsechny připadaly stejně a ztrácela jsem se v nich. Proto dávám o hvězdu méně.

Autor sklízí právem nadšené komentáře čtenářů i cenu za nejlepší detektivku roku.
Doporučuji všem k přečtení.
Jo a ten závěr, to bylo hodně dobrý.

Na mobilu děti loví monstra, v lese monstra loví je...

06.11.2022

Ocenění knihy (2)

2022 - Cena Jiřího Marka (Nejlepší detektivka)
2022 - Magnesia Litera (Nominace v kategorii detektivka)

Kniha Hra o přežití v seznamech

v Právě čtených6x
v dalších seznamech3x