Hra na fanty přehled

Hra na fanty https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362701/bmid_hra-na-fanty-Fkk-362701.jpg 4 257 257

James Tyron, dostihový zpravodaj bulvárního týdeníku Sunday Blaze, se vždy objevuje tam, kde se něco zajímavého děje. Smrt jeho přítele ho přivede na stopu podvodům s odhlašováním favorizovaných koní z dostihů a je vtažen do nebezpečného boje s podvodníky, kteří své zájmy prosazují tím nejtvrdším způsobem. Ocitá se v nebezpečném soukolí zločinu a navíc se musí vypořádat se složitými problémy svého manželství i riskantní známostí s krásnou a chladnou Gail.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Knižní klub

Forfeit , 1968

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hra na fanty. Přihlašte se a napište ho.

kuky921
02.09.2023 5 z 5

Čtivá knížka, kde má děj svižné tempo. Přečteno během čekání na zpožděné letadlo.

Luigi1
28.07.2023 4 z 5

Zajímavě čtivý příběh,který měl pomalý rozjezd ale pak to byl sešup

SSTknihy
23.05.2023 3 z 5

Já vím, je to klasika, ale mě ten Dickie nějak nechytnul. Zkusila jsem pro jistotu několik titulů, abych nebyla předpojatá kvůli jednomu příběhu, ale není to prostě můj šálek kávy. Asi mě nebaví to dostihové prostředí, a navíc pachatele odhalím vždycky moc brzo a kouzlo napětí a překvapení je pryč. Prostě zůstanu už navěky věrná své milované Agathě Christie a jejím vyšetřovatelům.

Knižní novinky (12.2. - 25.2.)

12.02.2018

Ocenění knihy (2)

1970 - Edgar Allan Poe Awards
1970 - Edgar Allan Poe Awards (Best Novel)

Kniha Hra na fanty v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x