Hovory s Janem Werichem přehled

Hovory s Janem Werichem https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246599/bmid_hovory-s-janem-werichem-246599.jpg 5 56 56

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hovory s Janem Werichem. Přihlašte se a napište ho.

frantisek8863
26.04.2022 5 z 5

Skvělé nesmrtelné forbíny, které jsem znal pouze z TV a YTB. Nyní jsou zde podané v psané formě. Přesto, že je mám opakovaně naposlouchané z telefonu při práci, rozhodně se ke knize občas na chvíli vracím. Skvělá chuťovka, jen škoda, že je kniha tak útlá.

radusak9806
05.03.2020 5 z 5

Už nepočítám kolikrát jsem forbiny Horníčka s Werichem viděla, můžu je vidět, slyšet a konečně i číst stále dokola. Pořád se chechtam!
Nic víc dodat netřeba :)

Česneksmedem
26.02.2020 5 z 5

Číst pány Wericha, Horníčka nebo dokonce oba najednou, to je zážitek, to je svátek, to je odměna.
Musíte obdivovat jejich odpálené narážky na smeč, moudrost, nadhled...
SPOILER!
Mnoho jejich fórů jde opakovat se stejným výsledkem i dnes (paní Vejdová má přechodník). Jsou ale samozřejmě věci, u kterých by se dnes asi zarazili a popřemýšleli. Jako příklad bych uvedl notoricky známou řeč pana Wericha o tom, jak jeho manželka rozhoduje ty maličkosti, jako co s penězi, kdy může odejít pan Jan z domu... A on rozhoduje o takových zásadních tématech, jako je náš poměr k Thaj-wanu. Jak známo, dnes se za takový poměr dostávají výhružné dopisy, a to nejen z daleka.
Knihu samozřejmě doporučuji!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hovory s Janem Werichem v seznamech

v Právě čtených1x