Horúce mlieko přehled

Horúce mlieko https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/374489/bmid_horuce-mlieko-qu6-374489.jpg 3 39 39

Mladá antropologička Sofia sa pokúša vyriešiť záhadu nevysvetliteľnej dlhej choroby svojej matky Rose. Matkine ustavičné ponosy ju frustrujú, no zjavne jej vyhovuje, že sa nemusí osamostatniť a riešiť svoj neuspokojivý život dospelej ženy. Spolu s matkou odcestujú na horúce vyprahnuté pobrežie Španielska, aby tam spolu navštívili slávneho špecialistu, ktorý je ich poslednou nádejou, a dúfajú, že im pomôže vyriešiť záhadnú paralýzu Rosiných nôh.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Hot Milk , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Horúce mlieko. Přihlašte se a napište ho.

Anna 13
31.05.2020 1 z 5

Neosobní, bezbarvé, bezduché...
Jakoby se čtenář vznášel nad příběhem. Proniknout do něj nešlo. Nebyla jsem v něm, ale kdesi nad ním.
Postavy zvláštní. Těžko pochopitelné. Tak divné, že se vám těžko něčím přiblíží...

Zdlouhavé popisy berou čtenáři sílu číst. Byl to vážně strašně divný příběh.

Nikomu bych ho nedoporučila.

Nerozumím kladným hodnocením na přebalu knihy a už vůbec nechápu nominaci na prestižní ocenění. Naštěstí asi nejsem sama a tato kniha se nelíbila více lidem. Takže nejsem zklamaná jen já.

Myslím, že téma se dalo zpracovat o tolik lépe. Čtenář se dal do příběhu vtáhnout tak, že by ho mohl svou naléhavostí dusit. Ale tohle se paní Levyové nepovedlo.

Ještě, že kniha je dost útlá, takže se dá dočíst, ale pro mě nemá moc smysl jí věnovat pozornost.

Sedmikráska213
20.02.2020 2 z 5

Zajímavá , částečně snová kniha o nezdravém vztahu matky a dcery. O citovém vydírání, ale i o cestě k sebeuvědomění a odvaze aspoň v něčem jít vlastní cestou.

grizlinka
10.02.2020 1 z 5

Čteno kvůli výzvě a dalo by se říct, že mi dala nejvíce zabrat. Vůbec jsem neměla motivaci proč se ke knize vracet. Nejvíce mě rozčilovala matka, která si vsugerovává nemoci...absolutně o ničem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Horúce mlieko v seznamech

v Právě čtených1x