Hóóónza Berger aneb Jinak to nevidim přehled

Hóóónza Berger aneb Jinak to nevidim https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71138/hooonza-berger-aneb-jinak-to-nevidim-71138.jpg 4 19 19

MALÝ ČESKOSLOVENSKÝ ANPFIFF. Málokomu byl lhostejný. Jedni ho nenáviděli, neboť měli pocit, že se chová jako primadona. A že mu procházejí věci, které by si jiný mohl sotva dovolit. Druhý - a těch bylo určitě víc - ho však milovali, protože jim týden co týden rozehříval jejich fanouškovská srdce. Jan Berger byl samorostem, bouřlivákem i svérázným člověkem. Pro někoho však také alkoholikem a kriminálníkem. Ze všeho nejvíc byl ale upřímným, skromným a poctivým hráčem, jenž psal jedny z nejúspěšnějších kapitol našeho fotbalu. Slavným mužem, který ne vždy naslouchal dobrým rádcům. A hvězdou, která v okamžiku svého zatracení dokázala překročit vlastní stín...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hóóónza Berger aneb Jinak to nevidim. Přihlašte se a napište ho.

Kabuky
05.06.2022 5 z 5

Doporučuji.

Venda32
25.12.2021 5 z 5

I jako slávista dávám plný počet hvězdiček. Životopis napsaný tak, že si myslíte že pan Berger sedí před vámi a vypráví vám svůj příběh mezi čtyřma očima. Při svém vyprávění nešetří zajímavostmi, ale také odhalením dost ze sebe samého.

RoBertino27
15.03.2021 4 z 5

Nejsem fanoušek Sparty a Berger jako člověk mě příliš neoslovil, ale jeho příběh, zvláště pro zajímavě řešenou písemnou formu (hovorové pojetí) se čte dobře a leccos vysvětluje. Jan byl svéráz a neváhal to přiznat, měl své chyby a některé zásadní, ale nikdo mu nemůže upřít, že na hřišti byl výborný. To uznávám, třebaže klubu mého srdce uměl notně zavařit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hóóónza Berger aneb Jinak to nevidim v seznamech

v dalších seznamech1x

Sparta (fotbal)

Vladimír Zemánek
česká, 1965
1992  87%Hóóónza Berger aneb Jinak to nevidim
1992  88%Fotbal nemá logiku (Velký československý anpfiff)
1996  71%Fotbal na prodej
1994  73%Černá svině